At first - some words about me....

Sunday, 5 August 2012
Cześć Wszystkim ;)

Man na imię Joanna i z nieukrywaną radością rozpoczynam prowadzenie swojego bloga.
Będzie w nim trochę o modzie, stylu retro, unikatowych zdobyczach w stylu vintage i oczywiście mojej nieskrywanej miłości do ... butów ;)
Jestem wielką fanką stylu retro - rozkloszowanych spódnic z wysokim stanem, trapezowych sukienek itd.... czyli krojów, które są idealne na moją sylwetkę typu "glistowiec - beztaliowiec" ;))))))
Kocham również wszelkiego rodzaju szpilki - od najbardziej klasycznych, jak również te na koturnie i słupkowym obcasie, poprzez wszystkie modele z kokardkami, które szczególnie ubóstwiam, aż do ultracienkich szpilek, przesadnie ozdobionych ciężkimi dżetami i łańcuchami.
Zapraszam również na moje konto na allegro, gdzie pod nickiem "yoschimoto" bardzo okazyjnie sprzedaję moje ubrania, buty i inne gadżety, by zrobić miejsce nowym nabytkom.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do odwiedzania mojego bloga, na którym w wolnym czasie będę zamieszczać stylizacje i inne tematyczne wpisy. Co prawda wolnego czasu wciąż mi brak, a doba jest dla mnie zdecydowanie za krótka, ale obiecuję, że na bloga zawsze znajdę kilka minut ;) 

:-*

 yoschimoto

3 comments: